Aktualności

21.10.2019

 SEKSUALIZACJA DZIECI - CZY WIEM CO OZNACZA TO HASŁO?

12.07.2018

 Wakacje, to dobry czas, aby sprawdzić, czy nasza kondycja psychofizyczna jest nadal zadowalająca. Czy nadal jesteśmy bezpiecznymi użytkownikami dróg?

Strona 1 z 5  > >>

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

W Pracowni Psychologicznej badania psychologiczne mogą wykonać osoby ubiegające się o wpis lub posiadające wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Podstawą prawną jest Ustawa z dnia 22 sierpnia 1997 roku o ochronie osób i mienia (art. 33a ust. 2 i ust. 4). Dodatkową regulacją jest Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 30 grudnia 2015 r. w sprawie badań lekarskich i psychologicznych osób ubiegających się o wpis lub posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
 
Cena każdego badania wynosi 200 zł.

Powyższa ustawa jest podstawą badań osób ubiegających się lub posiadających licencję pracownika zabezpieczenia technicznego (art. 27 ust. 2
). Regulacja badań znajduje się w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 4 czerwca 1998 r. w sprawie wzoru i trybu wydawania licencji pracownika ochrony fizycznej i licencji pracownika zabezpieczenia technicznego.

Cena każdego badania wynosi 180 zł.