Aktualności

21.10.2019

 SEKSUALIZACJA DZIECI - CZY WIEM CO OZNACZA TO HASŁO?

12.07.2018

 Wakacje, to dobry czas, aby sprawdzić, czy nasza kondycja psychofizyczna jest nadal zadowalająca. Czy nadal jesteśmy bezpiecznymi użytkownikami dróg?

Strona 1 z 5  > >>

Kończysz szkołę i zastanawiasz się nad wyborem przyszłego zawodu, ale nie wiesz tak naprawdę, jakie masz predyspozycje. Znasz swoje zainteresowania, ale czy mogą one przekształcić się w sposób na życie?

Młodemu człowiekowi trudno czasami podjąć decyzję dotyczącą dalszego kierunku kształcenia, bo nie wie, czyimi radami ma się kierować. Czy to, co radzą rodzice - „zostań lekarzem, on zawsze ma pracę", a może posłuchać kolegów i koleżanek - „chodźmy razem, będzie weselej, a potem się zobaczy", czy raczej śledzić prognozy analityków rynku pracy, którzy starają się przewidzieć, na jakie zawody będzie zapotrzebowanie za kilka lat.

W gąszczu tych porad łatwo się zagubić i zapomnieć: CO MNIE INTERESUJE?, CO CHCIAŁBYM ROBIĆ W PZYSZŁOŚCI?

Dzięki spotkaniu z naszym psychologiem znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania: jakie są moje zasoby?, jakie mam potrzeby?, jakimi wartościami się kieruję?

Jesteśmy właśnie po to, żeby pomóc Ci w poszukiwaniu Twojej drogi życiowej i odpowiedniej dla Ciebie ścieżki kariery. Pomożemy określić Twoje mocne i słabe strony, przyjrzymy się Twoim potrzebom i wartościom, zbadamy Twoje predyspozycje zawodowe.

Proponujemy 2 spotkania:

I - wywiad, obserwacja, praca z testami (do 120 minut) - 150 zł;
II - diagnoza osobowości, inteligencji, predyspozycji zawodowych (omówienie wyników testów, do 60 minut) - 50 zł.