Aktualności

21.10.2019

 SEKSUALIZACJA DZIECI - CZY WIEM CO OZNACZA TO HASŁO?

12.07.2018

 Wakacje, to dobry czas, aby sprawdzić, czy nasza kondycja psychofizyczna jest nadal zadowalająca. Czy nadal jesteśmy bezpiecznymi użytkownikami dróg?

Strona 1 z 5  > >>

Pracownia Psychologicznych Badań Kierowców

Nasza pracownia posiada nowoczesny system urządzeń diagnostyki psychotechnicznej, a jego ważnym atutem jest pełna automatyzacja i współpraca z komputerem klasy PC, który przyspiesza przetwarzanie zgromadzonych danych.

Pracownia Psychologiczna posiada zezwolenie Marszałka Województwa Mazowieckiego do prowadzenia badań i wydawania orzeczeń psychologicznych.

Pracownia Psychologiczna wpisana jest do ewidencji Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem ZD.SPP.I.RP.112/12.

 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 8 lipca 2014 roku badania kierowców zawodowych, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, instruktorów, kierowców skierowanych po wykroczeniach, motorniczych mają jedną stawkę cenową - 150 zł. (Rozp. MZ z 8.VII.2014 r., paragraf 13 punkt 1).

 

OFERUJEMY BARDZO KRÓTKIE TERMINY!!!

 

Na wynik badania składa się szereg danych:

Wywiad psychologiczny i rozwiązane przez badanego testy pozwalają stworzyć profil osobowości kierowcy. Natomiast badania sprzętowe pokazują, jaka jest jego sprawność psychoruchowa.

 

Badania psychologiczne wykonywane są:

* do 60 roku życia - co 5 lat,
* powyżej 60 roku życia - co 30 miesięcy.

 

Istnieje możliwość bezgotówkowych rozliczeń przy współpracy z firmami. Firmy zainteresowane podjęciem stałej współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Wystawiamy faktury.